Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

AVG Internet Security, licence pro nového uživatele, počet licencí 1, platnost 1 rok

Komplexní ochrana systémů Windows před všemi hrozbami online. Bezpečné použití internetu do 10 uživatelů bez vzdálené správy.  Více informací...
Výrobce: AVG
799 Kč bez DPH

Antivirus - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.
Anti-Malware - chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory.
Anti-Rootkit - pomáhá chránit počítač, aby nepadl do rukou hackerů.
Kontrola pošty - odhaluje infikované nebo škodlivé přílohy příchozí pošty, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook) nebo jako testovací modul pro účty POP3, SMTP a IMAP.
Ochranná cloudová technologie - identifikuje nové hrozby "v cloudu" a předchází jim díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru.
Komunitní ochranná síť - okamžitě promění každou novou hrozbu objevenou kterýmkoli členem komunity v ochranu pro všechny. Pomáhá tedy zvyšovat úroveň antivirové ochrany pro celou komunitu uživatelů AVG.
AVG LinkScanner Surf-Shield - technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku předtím, než na ni vstoupíte, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.
Ochrana na sociálních sítích - kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter apod., a chrání tak vás i vaše přátele.
Anti-Spam - zbaví vás spamů a podvodných e-mailů. Díky testování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.
AVG Online Shield - kontroluje bezpečnost souborů ještě před jejich stažením a chrání vás při výměně souborů v rámci MSN, Yahoo! a ICQ.
Zdokonalený Firewall - blokuje pokusy hackerů o přístup k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Brání malwaru převzít kontrolu nad počítačem a škodit dalším uživatelům. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.
Detekce nákaz v reálném čase - používá v počítači pokročilou umělou inteligenci, s níž proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány naším týmem ThreatLabs. Detekce pomocí umělé inteligence je neustále vylepšována pomocí telemetrických dat od našich uživatelů.
Detekce pomocí umělé inteligence - naše cloudová technologie detekce nákaz nově využívá data od ostatních uživatelů a dokáže tak rozpoznat nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase.
File Shredder - pokud chcete údaje odstranit opravdu spolehlivě, běžné mazání nemusí být vždy dostatečné. File Shredder smaže data bezpečně pomocí procesu, který zabrání přístupu nebo obnovení další osobou.
Datový sejf - šifruje a ukládá důležité dokumenty, obrázky nebo jakékoli jiné soubory na virtuálním disku s ochranou pomocí hesla v počítači. Pomocí Průzkumníka Windows můžete přenášet soubory do Datového sejfu a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.
AVG Identity Protection - analyzuje chování softwaru v reálném čase a určuje, zda je bezpečné. Tato funkce pomáhá chránit před tzv. „zranitelnostmi nultého dne“ a nebezpečnými programy, které by mohly odcizit vaše bankovní hesla, údaje o bankovním účtu a jiné cenné informace.
Anti-Spyware - ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.
WiFi Guard - pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům sítě Wi-Fi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti Wi-Fi.
Turbo Scan - významně zkracuje délku testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly soubory uloženy na disk.
Herní režim - pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí počítače. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.
Smart Scanner - testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, přepne se do režimu nízké priority. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testů.

Technické parametry
Systémové požadavky
PC: Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3, procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší, paměť: 512 MB paměti RAM (Windows XP) / 1024 MB paměti RAM, rozlišení obrazovky: nejméně 1024x768 pixelů, místo na disku potřebné pro instalaci: 1600 MB

Poznámka: K instalaci a stahování aktualizací je vyžadováno připojení k internetu.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme AVG Gold Partner