Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

AVG File Server Edition, licence pro nového uživatele ve školství, počet licencí 15, platnost 2 roky

Základní zabezpečení s centralizovanou vzdálenou správou pro souborové servery.  Více informací...
Výrobce: AVG
3 251 Kč bez DPH

Zabezpečení souborového serveru - pomáhá chránit souborový server s Windows před hackery, malwarem a viry.

 • Zabezpečení AVG pro souborový server s Windows - chraňte svoji pověst spolehlivého obchodního partnera. Zajistěte, aby se všemi zákaznickými daty bylo nakládáno důvěrně a všechny transakce online byly lépe zabezpečeny.
 • AVG AntiVirus - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.
 • AVG Self-Defense - další funkce zabezpečení, jež zajišťuje ochranu před útoky malwaru, který se snaží pozměnit, přejmenovat nebo smazat soubory AVG.
 • AVG Anti-Spyware - pomáhá chránit a ukrývat vaši identitu před spywarem a adwarem, který získává osobní údaje. Dále ochraňuje vaše hesla a čísla platebních karet.
 • AVG Anti-Rootkit - pomáhá odhalovat a odstraňovat nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

Smart Scanner - NOVÉ testovací jádro AVG zrychluje testování a umožňuje pracovat efektivněji.

 • Testovací jádro AVG - náš momentálně nejpokročilejší algoritmus zkracuje dobu testování, takže můžete pracovat rychleji a efektivněji.
 • AVG Smart Scanner - funkce Smart Scanner testuje zařízení jen tehdy, když je nepoužíváte, a nijak vás neomezuje. Tím vám šetří čas a umožňuje soustředit se na práci. Ve snaze zkrátit dobu testování na minimum se nezabývá soubory, které již bezpečnostním testováním úspěšně prošly a jsou bezpečné.
 • Tichý režim AVG - Toto nastavení přináší zaměstnancům a správcům IT další možnosti řízení, jelikož umožňuje deaktivovat nepotřebná oznámení.

Vzdálená správa - rychlejší a efektivnější ovládání z jednoho místa. Funkce vzdálené správy umožňují správci instalovat, aktualizovat a konfigurovat AVG na dálku v různých počítačích a v celé síti z jednoho místa. AVG se navíc samo aktualizuje, takže si můžete být jistí, že je vaše firma chráněna před nejnovějšími hrozbami.

Systémové požadavky:

 • Minimální hardware - procesor (CPU): 1,5 GHz, Paměť (RAM): 512 MB, Místo na disku (HDD): 1400 MB.
 • Operační systémy - MS Windows Server 2003 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 R2 (32/64bitový), MS Windows SBS 2011 Standard, MS Windows Server 2012 (32/64bitový), MS Windows Server 2012 R2 (32/64bitový).
 • Aplikace - MS SharePoint Services 2.0/3.0, MS SharePoint Server 2003/2007, MS SharePoint Server 2010
Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Školství
Počet zařízení 15
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme AVG Gold Partner