Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

AVG Antivirus PRO pro mobily, obnovení licence, počet licencí 1, platnost 1 rok

Ochrana a výkon mobilních zařízení pro Android platformu.  Více informací...
Výrobce: AVG
173 Kč bez DPH

Testování aplikací - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.

Testování souborů - testuje telefon a umožňuje z něj jednoduše odstranit viry, takže vaše kontakty, zprávy SMS, hudba a videa zůstanou v bezpečí. Test lze provádět ručně, případně můžete naplánovat automatické každodenní či každotýdenní testy.

Testování nastavení - kontroluje nastavení zabezpečení a radí, jak maximálně ochránit telefon.

Bezpečné procházení internetu - kontroluje webové stránky v reálném čase ještě předtím, než se otevřou. Chrání vás pokaždé, když kliknete na odkaz nebo zadáte webovou adresu přímo ve webovém prohlížeči. Pokud zjistí něco podezřelého, zabrání vám v návštěvě dotyčné stránky.

Vyhledávač polohy telefonu - umožňuje na dálku zjistit polohu telefonu s využitím satelitů GPS na Google Maps pomocí naší online služby ochrany proti krádeži. Také můžete v telefonu spustit maximálně hlasitý alarm, který vám jej pomůže snadno najít, i když je hlasitost vyzvánění ztlumená.

Zablokování telefonu - zabrání ostatním lidem v přístupu do telefonu a zamkne jej na dálku odesláním zprávy SMS nebo pomocí naší online služby ochrany proti krádeži. Dále umožňuje vytvořit odemykací obrazovku se sděleními obsahujícími vaše kontaktní údaje a usnadnit tak vrácení přístroje.

Fotopast - pokud naše služba ochrany proti krádeži zaznamená 3 neúspěšné pokusy o odemčení telefonu, pořídí fotografii dotyčné osoby pomocí předního fotoaparátu a zašle vám ji e-mailem společně s upozorněním na pokus o přístup do telefonu.

Vzdálené smazání - pokud telefon ztratíte, můžete ochránit své osobní údaje tím, že z něj na dálku vymažete všechna data v úložišti, e-maily, kontakty, fotografie, textové zprávy a data na kartě SD. Stačí k tomu jednoduchý příkaz z naší online služby ochrany proti krádeži.

Zámek zařízení - zabrání ostatním v použití ukradeného telefonu tím, že jej uzamkne, pokud v něm někdo vymění kartu SIM.

Nástroj k blokování hovorů a zpráv SMS
- filtruje a blokuje nevyžádané hovory a zprávy SMS a varuje vás před podezřelými přijatými zprávami.

Zámek aplikací
- umožňuje zamknout konkrétní aplikace a omezit okruh jejich uživatelů, čímž ochrání vaše osobní údaje. Upozorňuje na nutnost uzamčení citlivých aplikací, které nainstalujete, pomocí hesla.

Nástroj pro ukončování úloh
- vypíná aplikace, které zpomalují zařízení.

Spotřeba energie
- umožňuje najít a zastavit aplikace, které zkracují výdrž baterie zařízení.

Přenesená data
- sledujte využití mobilních datových přenosů v síti 3G/4G prostřednictvím oznámení, která obdržíte, jakmile se přiblížíte k limitu objemu přenesených dat za měsíc.

Využití úložiště
- odinstalujte aplikace, které podle vás využívají příliš místa na disku, a uvolněte tak v zařízení další prostor.

Záloha aplikací
- záloha aplikací umožňuje zálohovat všechny aplikace na kartu SD, takže nikdy nepřijdete o své oblíbené hry, nástroje nebo kanály.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 1
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme AVG Gold Partner